MACHA LAKE OPEN 2018

17. ročník tradičního mezinárodního ITF turnaje žen s dotací 25.000 USD + hospitality

• záštitu nad turnajem převzala starostka města Doksy Ing. E. Burešová
  • ambasadory turnaje jsou wimbledonští vítězové Helena a Cyril Sukovi
  • čestným ředitelem turnaje je Ing. Cyril Suk, CSc.

• díky krásnému počasí předčila návštěvnost naše očekávání, akci navštívilo přes 3 500 diváků
  • součástí turnaje byl doprovodný program pro hráčky a sponzory; ve středu proběhla Players party, v sobotu se konal turnaj sponzorů, před finálovým zápasem diváci shlédli tenisovou exhibici ve složení Suková, Suk proti Mandlíková, Ulihrach
  • podařilo se zajistit sponzorům i divákům příjemné zázemí s domácí přátelskou atmosférou
  • v oficiálním hodnocení (report pro ITF) jsme dostali nejvyšší známku za kvalitu tenisových kurtů, úroveň technické údržby během turnaje a kvalitu míčů (yonex)
  • hlavní rozhodčí vysoce hodnotil dobrou komunikaci a profesionalitu, dostatek personálu, doprovodné kulturní akce, připravenost sběračů; to vše přispělo k vysoké úrovni turnaje

KDE VŠUDE JSME BYLI VIDĚT…

• záznam přenášela televizní stanice ČT sport (exhibice a finále dvouhry, včetně rozhovorů s H. Mandlíkovou a H. Sukovou)