Úvodní slovo generálního partnera turnaje – CRYSTALEX

Vážení tenisoví fanoušci,

Není žádným tajemstvím, že uplynulé roky byly pro sklářský obor, a tedy i pro nás, poměrně náročné a o to víc jsem rád, že jsme nelehkou výzvu ustáli s grácií. Ne nadarmo pan Jiří Voskovec zpíval – jednou si dole, jednou nahoře, a právě poslední dobou mám pocit, že se vše v dobré obrací. Máme tu totiž jednu pozitivní zprávu za druhou, což mě nesmírně těší.

K mé velké radosti nás v letošním roce čeká spousta zajímavých akcí. Nejenže jsme se zapojili do festivalu Czech Design Week, veletrhu Designblok, ale také se jako již tradičně účastníme Crystal Valley Week v Liberci, tentokrát však s českou firmou Decor by Glassor, s níž jsme si pro návštěvníky připravili milé překvapení. Velmi se také těším na závod v rámci Speed Festivalu, který letos proběhne nejen v České Lípě, ale rovněž v areálu našeho sklářského závodu. Přijměte proto mé pozvání, bude to opravdu fascinující zážitek.

A protože dobrých zpráv nikdy není dost, připojím ještě dvě, řekl bych, že velkolepé. V období kolem září totiž budeme otevírat exkluzivní prodejnu v srdci Prahy, konkrétně v architektonickém skvostu od Zahy Hadid na Masaryčce. A už teď mohu prozradit, že se zákazníkům otevře designové, luxusní, a přitom maximálně příjemné prostředí, ve kterém bude radost nakupovat. V průběhu příštího roku světu představíme další novinku – rebrandovanou značku Egermann zakoupenou v roce 2023, která s novou tváří bude vyprávět moderní příběh s uchováním tradičních hodnot.

Pomyslnou třešničku na dortu si nechávám na konec, a tou je další ročník tenisového turnaje Macha Lake Open, který je mou srdeční záležitostí. Jsem velmi rád, že se opětovně vrátil do hry a rovnou v plné síle. Letošní tenisové klání se bude tradičně konat ve Starých Splavech a už teď jsem zvědav, kdo se stane tím šťastlivcem na stupínku vítězů. Za to, že se vůbec taková akce může konat, vděčíme především organizátorům, jimž chci tímto poděkovat za veškerou snahu, úsilí i energii vynaloženou na přípravu celé mezinárodní akce.

Podle zvyklostí jsme i letos pro vítěze připravili atraktivní ceny v podobě pohárů. Tento rok jsme je ale pojali velmi netradičně. Propojili jsme v nich klasický míček spolu s úzkou válcovitou vázou, kterou jsme pomocí diarytu ozdobili motivem tenisové sítě. Výsledkem je unikátní trofej, která s přehledem vynikne v každé sportovní sbírce.

Na závěr přeji všem tenistům, aby se jejich sportovní výkon povedl na jedničku a dosáhli perfektního výsledku, který jim vydláždí cestu k vítězství. A divákům, na které čeká hezká podívaná, přeji, aby si celý zážitek patřičně užili.

Tomáš Januš
generální ředitel

Tomáš Januš Crystalex
Tomáš Januš