Smékalová vítězkou Macha Lake Junior v Doksech

Šestnáctiletá tenistka Magdaléna Smékalová z TK Prostějov vyhrála v Doksech celostátní turnaj třídy A. dorostenek a získala volnou kartu do kvalifikace mezinárodního turnaje žen Macha Lake Open, který se hraje příští týden s dotací 60 tisíc US dolarů v České Lípě. Ve finále dvouhry nejvýše nasazená Smékalová porazila turnajovou čtyřku Severočešku Nelu Charvátovou z TK Most 7:6 (4), 6:1. Čtyřhru vyhrál v Doksech překvapivě nenasazený moravský pár Valérie Huťková (TK Přerov), Vendula Valdmannová (Havířov) po vítězství v závěrečném napínavém super tiebreaku nad první nasazenou dvojicí Smékalová, Charvátová 6:4, 3:6, 13:11. V Dokském turnaji startovalo včetně kvalifikace 62 dorostenek ze všech krajů České republiky. Výsledky.