Karolína Plíšková patronkou turnaje Macha Lake Open 2019

Milí tenisoví fandové,

jsem ráda, že vás mohu pozdravit a podpořit tenisový turnaj v krásném kraji Máchova jezera.

Když mi bylo 15 let, hrála jsem i se sestrou Kristýnou turnaj ve Starých Splavech a získala zde své první body do WTA žebříčku. Je to 12 let, ale v tenisovém životě je to strašně dlouhá doba. Prožila jsem toho od té doby na kurtech mnoho a děkuji všem, kteří i moji cestu sledujete a dělám vám svým tenisem radost.

Turnaj Macha Lake Open pomáhá nastartoval úspěchy mnoha mladým tenisovým nadějím a i díky jeho zlepšení kategorie na 60 000 USD již umožní soupeření s tenistkami opravdu světové třídy. Fandím organizátorům, ať se daří udržet takový podnik v našich krajích a podpoří tak snažení mládeže i všech okolo tenisu.
V době turnaje budu bohužel turnajově vytížena přípravou na travnatou část sezóny, tedy se s větší pravděpodobností nezvládnu na turnaj dostavit osobně a pozdravit účastnice i diváky. Je možné, že se to ale podaří sestře Kristýně.

Zdravím ještě jednou všechny příznivce tenisu, profesionálního i rekreačního a přeju vám, ať si turnaj užijete a ať je sport součástí vašich životů, já jsem toho nikdy nelitovala.

Vaše Karolína Plíšková