CRYSTALEX je opět hlavním partnerem tenisového turnaje Macha Lake Open

Vážení přátelé tenisu,

s velkým potěšením píšu tyto řádky, protože společnost Crystalex se stala titulárním partnerem letošního ročníku mezinárodního turnaje žen Macha Lake Open 2019 a budeme jím i v letech následujících.

Letos se koná již 18. ročník, takže lze konstatovat, že tato akce dosáhla pomyslné „plnoletosti“, což z pohledu naší společnosti má ještě jeden rozměr, protože v úplných počátcích (1993-97) se turnaj konal pod názvem Crystalex Cup, tudíž jsme stáli u jeho zrodu. Již v minulém roce jsme se alespoň nepřímo zúčastnili, jelikož jsme poháry pro nejlepší hráčky v obou kategoriích nechali vyrobit u mistrů sklářského řemesla. Pro letošní ročník tomu bude samozřejmě stejně.
Crystalex asi není potřeba zvlášť představovat, protože je to největší český výrobce a prodejce nápojového skla a předpokládám, že naše výrobky pod značkami Bohemia Crystal resp. Bohemia Glass zná a používá každý z vás. Můžete si je zakoupit v podnikové prodejně v Novém Boru, na e-shopu a u našich obchodních partnerů. Po předchozí domluvě lze navštívit naši vzorkovnu, kde můžete vidět více než 50letou historii Crystalexu, a v rámci Dne otevřených dveří umožníme komentovanou prohlídku výrobních provozů. Ještě bych doplnil, že jsme také jedním z nejvýznamnějších českých exportérů do více než 80 zemí celého světa a jsme jeden z největších regionálních zaměstnavatelů, v současné době v naší společnosti pracuje více než 800 lidí.

Všem hráčkám přeji, ať se jim letošní ročník vydaří, a přestože se jedná o sportovní zápolení, body do žebříčku a prize money, tak ať vše proběhne v rámci fair play. A kdo by přece jenom zaváhal, stačí si připomenout, co říkal Saturnin, že základem tenisové hry je vyslání míčku na soupeřovo pole co nejvyšší rychlostí co nejníže nad sítí 🙂

Nám všem přeji, ať vyjde hezké počasí a všichni si turnaj v příjemném prostředí začínajícího léta a báječné atmosféře užijeme!

Ing. Radek Šulta
obchodně-marketingový ředitel