MACHA LAKE OPEN od 22. do 28. 6 2020

Vážení spoluobčané a příznivci bílého sportu,

dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozval na již 19. ročník tenisového turnaje Macha Lake Open 2020, který se bude opět konat ve Starých Splavech od 22. do 28. června 2020.

V březnu letošního roku jsme již usilovně pracovali na přípravách 19. ročníku mezinárodního ITF tenisového turnaje žen Macha Lake Open 2020, když nás všechny zasáhla pandemie Covid-19.
V tu chvíli se pro většinu z nás zastavil čas a ničím jiným jsme nežili než děsivými statistikami a stálým sledováním zpráv z domova i ze světa.

V dubnu bylo jasné, že mezinárodní soutěže se napříč všemi sporty nebudou moci konat. Koncem dubna se zprávy o šíření Covid-19 začaly ubírat pozitivním směrem. A to byla chvíle, na kterou čekali všichni sportovci i pořadatelé sportovních soutěží. V tuto dobu jsem byl osloven Českým tenisovým svazem, zda bychom nechtěli být součástí pořádání tenisových akcí v rámci „uvolňování“ pro české hráčky i hráče.

Po zvážení různých okolností a možností jsem tuto nabídku přijal.

Nyní jsme již v plném proudu příprav. Jsem přesvědčen, že tato akce bude pro všechny příznivce sportu konečně něčím, kdy budeme moci alespoň na chvilku zapomenout na děsivé okamžiky pandemie a myslet na něco jiného. Tento turnaj je i poděkování všem sponzorům, kteří nás podpořili v předešlých ročnících.

19. ročník Macha Lake Open je určen pro hráčky a hráče ČTS, kdy můžeme na starosplavských dvorcích očekávat českou tenisovou elitu! Bude se hrát o Pohár solidarity a naděje ČTS by Moneta, které pro nás vyrobila společnost Crystalex, jako hlavní partner Macha Lake Open.

Na viděnou ve Starých Splavech
Ronald Wawrečka